Polski | English | Deutsch
Sprężyny naciągowe
Elementy sprężyste
Sprężyny skrętowe
Sprężyny naciskowe
Sprężyny
W związku z rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Operator maszyn

Oferujemy:
 Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
 Zatrudnienie na umowę o pracę
 Stałą pensję i premię za wyniki

Główne zadania:
 Obsługa maszyn produkcyjnych
 Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
 Kontrola jakości produktów
 Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
 Wykonywanie czynności konserwacyjnych zgodnie z planem konserwacji

Oczekiwania:
 Wykształcenie techniczne
 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyn
 Umiejętność czytania rysunku technicznego
 Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
 Umiejętność pracy w zespole
 Dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres praca@zst.pl

Zakład Sprężyn Technicznych
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
05-270 Marki, ul.Moniuszki 4
          Tel. (+48) (22) 666 96 45, (+48) (22) 666 96 92
          e-mail: info@zst.pl